Nevezési lista - KOMÉTA Farsangi félmaraton

Id Neve Sz.év Neme Egyesület Város OK
1 Hajdu Balázs 1979 Férfi CoffeeRUN SE Diósd
2 Kaluz Ákos Bertalan 1981 Férfi Honvéd Szondi SE Székesfehérvár
3 Dr. Rácz Ilona 1967 Budapest
4 Vugdelija Aleksandar 1971 Férfi Vugdelije Subotica
5 Ćirić Dragan 1951 Férfi ark TRON Palić Subotica
6 Dr Trbojević Bogdan 1962 Férfi TRON Subotica
7 Sokcic Zoltán 1985 Férfi Inspiran Subotica
8 Mészáros Zoltán 1980 Férfi CsontiRun Bölcske
9 Ujváry András 1969 Férfi Kecskemét
10 Vejin Predrag 1967 Férfi Apatin
11 dr Pásztor Attila 1970 Férfi Pincehely
12 Gulyás Zoltán 1974 Férfi Suhanj! Budapest
13 Kőhalmi Krisztián 1983 Férfi Budapest
15 Zieger Zsolt 1967 Férfi Kaposvári Örömfutó Kaposvár
16 Gulyás András 2004 Férfi Suhanj! Budapest
17 Nagy Attila 1985 Férfi Baja
18 Horváth Péter 1982 Férfi Simonfa
19 Bedic Zlatko 1977 Férfi ARK TRON Palic Subotica
20 Lakatos Anita 1975 Zebra Futóklub Budapest
21 Török Attila 1976 Férfi Kaposvár
22 Garai István 1976 Férfi Alsónémedi
23 Harmat-Szabó Gábor 1982 Férfi Budapest
24 Vida Zoltán 1966 Férfi ZEBRA Budapest
25 Pamuki Gábor 1979 Férfi Kaposvár
26 Bognár Dorottya 1994 Budapest
28 Hubai Miklós 1968 Férfi Kaposvár
29 Molnár Zsuzsanna 1972 Kaposvár
30 Szilágyi Gábor 1974 Férfi Budapest
31 Dr. Máté Sándor 1953 Férfi FUSZEKLI Kaposszerdahely
32 Pili Zoltán 1973 Férfi Pilisborosjenő
33 Sinka János 1965 Férfi Kaposvár
35 Földesi József 1957 Férfi Tapolcai Trappolók Tapolca
36 Széll Andrea 1969 Alföld TE Békéscsaba
37 Farkas János 1965 Férfi Alföld TE Mezőberény Békéscsaba
38 Klézli Erika 1972 Szekszárd
39 Szilágyi Péter 1970 Férfi Dynamic TC Szekszárd
40 Marosi Máté 1991 Férfi Kaposvár
41 Gumhert Dóra 1992 Kaposvár
44 Németh Attila 1976 Férfi Kiskunfélegyháza
45 Péterné Vass Andrea 1970 Kaposvár
47 Csörnyei Csaba 1971 Férfi Fittbike Komló
48 Csörnyei Csabáné 1975 Fittbike Komló
49 Dávid Zoltán 1987 Férfi Somogysárd
50 Péter Miklós 1970 Férfi Kaposvár
51 Rapić Dragan 1972 Férfi Subotica
52 Nagy Milán Attila 1981 Férfi Budapest
54 Wiesz Csilla Eleonóra 1969 Kiskunhalas
56 Szabó Dániel 1991 Férfi HappyFUT Budapest
57 Šafranj Jamanta 1984 Ark Tron Subotica
58 Rajković Nemanja 1989 Férfi Ark Tron Palić Subotica
59 Visy Ferenc 1947 Férfi Nagykovácsi
60 Bella Dániel 1984 Férfi Kaposvár
61 Vida Gábor 1972 Férfi Fuszekli Kaposvár Kaposvár
62 Teleki György 1963 Férfi Ark TRON Subotica
63 Nagy Imre 1982 Férfi Jászdózsa
64 Pintér Szilveszter 1969 Férfi Budapest
66 Goózné Győrffi Barbara 1979 Balatonboglár
67 Kiss Mirella 1976 Polisportiva Cooperativa Ceramica Imola Budapest
68 Saulić Boris 1980 Férfi Subotica
69 Dörnyei András 1989 Férfi Táska
70 Lévai Ákos 1983 Férfi Juta
71 Torma László 1975 Férfi Kaposvár
72 Grković NENAD 1980 Férfi ARK TRON Szabadka
73 Krafcsik László 1965 Férfi Nagyatád
75 Bakó Attila 1971 Férfi Győri FutOltók Kunsziget
79 Molnár Zoltán 1998 Férfi Szentkirály SZESE Szentkirály
82 Czifra Eszter 1980 Kaposvár
83 Tóth Gábor 1984 Férfi Kapospula
85 Ladányi Róbert 1954 Férfi Óbudai futókör Budapest
86 Kovács Tibor 1966 Férfi 6K Team Veresegyház
87 Budainé Albrecht Katalin 1959 Budapest
88 Budai Gyula 1955 Férfi Budapest
89 Istenes György 1967 Férfi Budapest
90 Tolnai-Sebők Edina 1984 Kaposvár
91 Mészáros Ákos 1972 Férfi FUTaMÉRŐ Kaposvár
93 Inhoff László 1957 Férfi FUTaMÉRŐ Kaposvár
94 Bauer Zsuzsanna 1975 Budapest
96 Gál Zoltan 1975 Férfi Runberries Budapest
97 Varga László 1970 Férfi Budapest
98 Szabó Norbert 1976 Férfi Kozármisleny
100 Zsobrák Balázs 1987 Férfi FUTaMÉRŐ Kaposvár
101 Varga Balázs Bálint 1984 Férfi Kaposvár
102 Gerbovits Mónika 1979 Mozdulj Érte Futókör Andocs
103 Varga László 1958 Férfi Kerkateskánd
104 Spillenberg Éva 1964 Kerkateskánd
105 Gál Róbert 1970 Férfi Budapest
106 Gál-Szabó Diána 1977 Kaposvar
108 Tenczer Letti 1991 Budapest
109 Hőningerné Császár Mónika 1978 Iszkiri Futóklub Lenti
110 Kovács Norbert 1981 Férfi Dombóvár
111 Dr. Kiss Euridiké 1981 Triatád Nagyatád
113 Törökné Kocsis Julianna 1972 Budapest
114 Conti Viktória 1968 Budapest
115 Molnár Mihály 1968 Férfi Budapest
116 Horváth Katalin 1986 Kaposvár
117 dr. Bráz Orsolya 1985 KAC Kaposvár
119 Meggyes József Róbert 1979 Férfi FUTaMÉRŐ Somogyaszaló
120 Tóth Gábor 1969 Férfi Komló
122 dr Török Bálint 1983 Férfi Budapest
123 Lippai Beáta 1975 Vác
124 Nagy Attila 1976 Férfi Vác
125 Kolozsi Erzsébet 1951 RunTogether Budapest
127 Balogh László 1975 Férfi Ultrasport Tamási Tamási
128 Varga László 1949 Férfi Budapest
129 Szerecz Donát 1993 Férfi MG Produkt Kaposvári Atlétikai Club Kaposvár
131 Sipos János 1980 Férfi Sellye
132 Kocsis Tibor 1986 Férfi Szeged
135 Kiszely Nándor 1982 Férfi Távfutó Művek Budapest
136 Nagy Gábor 1982 Férfi Pécs
137 Molnár János 1981 Férfi Pécs
139 Török András 1968 Férfi Budapest
141 Kiefer Gábor 1979 Férfi Baja
142 Schmidt Glória 1989 Sashegyi Gepárdok Kaposvár
144 Hegedüs Norbert 1976 Férfi Kaposvár
145 Szuprics Ferenc 1975 Férfi Fittolna Tolna
146 Horváth Tamás 1987 Férfi Kaposvár
147 Villányi János 1969 Férfi ISZKIRI Sportegyesület Szekszárd
148 Soltész János 1970 Férfi Honvéd Szondi SE Székesfehérvár
150 Peizer Szabolcs 1971 Férfi BalatoniHajózás Balatonföldvár
151 Varga Julianna 1973 Balatonföldvàr
152 Péti Zoltán 1978 Férfi Szekszárd
154 Bajer Judit 1970 Sárbogárd
157 Kékesi Mihály 1959 Férfi Honvéd Szondi György SE Székesfehérvár
159 Konnáth Melinda 1970 6K Team Veresegyház
161 Széchenyi Ildikó Mónika 1974 Juta
163 Nyakas Erika 1971 Cserszegtomaj SE Keszthely
165 Járosi Tamás 1973 Férfi Zebra Futóklub Budapest
166 Nagy Abonyi Zoltán 1983 Férfi Fuszekli SE Kaposvár
167 Heiner Tibor 1953 Férfi Fittbike Se Pécs
168 Szedlák Bálint 1983 Férfi Unicredit SE Budapest
169 Péti Tamás 1981 Férfi Szekszárd
170 Kőnig Ferenc 1977 Férfi KOMÉTA Kaposvár
171 Sztankó Kinga 1979 Budapest
172 Simon Zsolt 1978 Férfi Budapest
173 Rózsa Attila 1967 Férfi Kaposvár
176 Tóth Csaba Árpád 1984 Férfi Budapest
178 Molnár Attila 1977 Férfi Budapest
181 Séra István 1960 Férfi Budapest
183 Tehel Tibor 1974 Férfi Veszprémi Triatlon Egylet Veszprém
187 Molnár Éva 1966 Keszthely
188 Ureczky Bálint 1987 Férfi CoffeeRUN Kaposvár
191 Horváth Tímea 1985 Triatád Nagyatád
194 Sári József 1968 Férfi Budapest
195 Hehl Balázs 1983 Férfi Budapest
196 Oláh György 1961 Férfi Nagyberki
199 Bodnár Zsuzsanna 1976 Budapest
200 Kovács Zoltán 1970 Férfi Budapest
201 Schweigert Árpádné Ibolya 1960 Bp.
202 Studerné Erős Andrea 1970 Felsőnána
203 Koltai Dániel 1981 Férfi Eötvös Lóránd Természetbarát Egyesület Budapest
204 Harangozó Péter 1986 Férfi Kaposvár
205 Tarjányi Attila 1976 Férfi Kiskunfélegyháza
207 Katona József 1965 Férfi Kaposvár
210 Ivády István 1973 Férfi Paks
211 Ivády István 1999 Férfi Paks
213 Babos Mátyás 1990 Férfi
214 Segedinski Violeta 1976 Becej
215 Szentmiklóssy Barnabás 1979 Férfi kiskunfélegyháza
216 Horváthné Szöllösy Zsuzsanna 1973 Sárbogárd
218 Kuris Oszkár 1963 Férfi BTHE Vac
219 Ali Csaba 1964 Férfi FuTeam SE Baja
220 dr. Borsi Csaba 1971 Férfi Szekszárd
222 Varga Andras 1984 Férfi Kaposvar
224 Sütő Zsófia 1994 Fittbike SE Pécs
227 Siposné Horváth Ágnes 1974 Kaposvár
229 Károly Rita 1969 Kaposvár
231 Nedeczky László 1978 Férfi Kaposvár
232 Rábaközi Roland 1976 Férfi Honvéd Szondi SE Székesfehérvár
233 dr. Ureczky József 1955 Férfi FUTUREczky Kaposvár
234 Fekete Zsófia 1995 Budapest
235 Makkos Lóránt 1977 Férfi KOMÉTA Pécs
239 Tarpataky Tibor 1959 Férfi Dunaharaszti
240 Krstonosic Tatjana 1972 Bečej
247 Hemi Matija 1973 Férfi Subotica
249 Balogh Ádám 1979 Férfi Budapest
250 Kuczkó Róbert 1978 Férfi Paks
251 Androvics Gábor 1989 Férfi FCSCS PAKS
252 Dohóczki Andrea 1966 Szekszárd
253 dr. Lizák Réka 1977 Szekszárd
254 Farkas Ádám 1987 Férfi Kaposvári Atlétikai Club Kaposújlak
255 György Gábor 1988 Férfi Bonyhád
256 Csire József 1994 Férfi Dunaföldvár
257 Zsák György 1984 Férfi Dombóvár
259 Mészáros Mariann 1986 Budapest
260 Ugrai Béla 1968 Férfi MOGYI SE Baja Baja
261 Mészáros Zsolt 1971 Férfi Győr
264 Marosi Patrik 1993 Férfi Kaposvár
266 Szabó József János 1971 Férfi Kaposvár
267 Ódor Szabolcs 1976 Férfi Budapest
268 Irmes Henrietta 1991 Kapuvári Sportegyesület Kapuvár
269 Tóth Dóra 1983 Bag
270 Hosszu János 1986 Férfi Pénzügyőr SE Kaposvár
271 Rózsa Gábor 1977 Férfi Lengyel
272 Hadikfalvi Béla 1970 Férfi Bonyhád
273 Kocsis Péter 1983 Férfi Pécs
275 Köteles Gábor 1964 Férfi Budapest
276 Barabás András 1965 Férfi Bonyhád
278 Csapo Adam 1977 Férfi Budapest
279 Kassem Gina 1978 Budapest
286 Miklós Krisztián 1982 Férfi Budapest
287 Miklós Krisztián 1982 Férfi Budapest
289 Hajdú István 1955 Férfi Mecsek Maraton Team Kővágószőlős
291 Somogyi Károly 1964 Férfi BKV előre sc Budapest
292 Kruska Zsuzsanna 1982 Fuszekli Kaposvár Kaposvár
293 Réder Zsolt 1989 Férfi Szászvár
295 Bartos Dávid 1989 Férfi 575 Team Érd
296 Takácsné Csór Marianna 1957 Dunaújváros
297 Kovácsovics Péter 1975 Férfi Budapest
300 Koprivnjak Mariana 1966 Maraton klub Hrvatski sokol Osijek
302 Széll Endre 1976 Férfi CsonTeam Dunaharaszti
303 Balogh Árpád Mátyás 2000 Férfi Kaposvár
304 Túri Zsuzsanna 1992 Paks
305 Pintér András 1986 Férfi Budapest
306 Jezerniczky Barbara 1977 Kaposvár
307 Delly Csaba 1995 Férfi Székesfehérvár
308 Marton Ervin 1966 Férfi Budapest
309 dr. Szakál Szabolcs 1972 Férfi Kalocsai Földön Futók Kalocsa
311 Stróhmajer János 1969 Férfi Nagyatád
318 Borszukovszki Anita 1975 Runberries Nyíregyháza
320 Papp László 1982 Férfi Pécs
322 Szentes Szabolcs 1975 Férfi Bonyhád
323 TOMBOR PÉTER 1974 Férfi BATÉ
325 Csatári-Szűcsné dr. Kiss Boglárka 1973 Bárdudvarnok
328 Bogdán Gyuláné KATI 1976 Mozdulj Érte Táska
332 MILOSEVIC JASNA 1978 SUBOTICA
335 Hőnyi Zsolt 1978 Férfi EU-Solar SE EU-Solar SE Siklós
336 Hakszer Erika 1964 EU-Solar SE EU-Solar SE Komló
337 Kerekes Bukta 1976 Férfi EU-Solar SE EU-Solar SE Komló
339 Tapaszti Péter 1970 Férfi Kaposmérő
349 Lóránt Zsolt 1972 Férfi Budapest
351 Szűcs Dávid 1992 Férfi Paks
352 Fábos Attila 1999 Férfi Kaposfő
357 Molnár Gábor 1976 Férfi Pécs
358 Káplár Tibor 1992 Férfi Nagyatád
362 Róka Norbert 1983 Férfi Kaposvár
363 Pasic Blagoje 1969 Férfi Subotica
365 Kovács Gábor 1973 Férfi Kaposvár
366 T Nagy Magdolna 1954 Kecskemét
367 Varga István 1962 Férfi Kecskemét
368 Papp Róbert 1974 Férfi Mogyoród
369 Nagy Csaba 1981 Férfi Budapest
371 Kubatov Klára 1973 Fittbike SE Pécs
375 Dr. Vásárhelyi Éva 1968 Körmend
379 Dr Hajdara Ivett 1982 Budapest
380 Nevelős László 1971 Férfi Thor Gym Kaposvár Kaposvár
386 Bozsovics Ramóna 1993 Baranyajenő
387 Kocza István 1973 Férfi Jászberény
388 Hawkins Tim 1982 Férfi Budapest
389 Varga Gábor 1973 Férfi Dynamic Tc Szekszárd
390 Könnye Csaba 1973 Férfi Szeged III. KDOROZSMA
391 Hidvégi Ferencné 1964 Honvéd Szondi SE Úrhida
393 Mészáros Norbert 1974 Férfi Polgárdi
394 Putnik Tamás 1982 Férfi Baja
396 dr. Vörösné Hudák Andrea 1977 Kaposvár
398 Túri Tünde 1961 Paks
399 Dr Péntek Zsolt 1969 Férfi Kaposmérő
400 Kujudzic Mirko 1986 Férfi Subotica
401 Dr. Falus Adrienn 1983 Run & Troll Budaörs
403 Novák Andrea 1976 Dunaújváros
405 Kovács Zita 1980 Martfű
406 Iváncsics Zsolt 1968 Férfi EMU Budapest
407 Stanitz Bernadett 1978 ZeBRa futóklub; Kilométergyűjtők SE Budapest
408 Hőninger János 1972 Férfi Iszkiri Futóklub Egyesület Lenti
409 Kovács Dániel 1983 Férfi FUSZEKLI Kaposvár
410 Vajda Andor Balázsné 1975 Kaposfő
411 Pető Attila 1987 Férfi Gödöllő
415 Muskovics Endre 1982 Férfi Tárnok
416 Katona Éva 1983 Pécs
417 Járomi Béla 1964 Férfi Jászberény futászai Jászberény
419 Kelő Sára 1966 KOMÉTA Budapest
420 Bicskei Mónika 1972 KOMÉTA Kaposvár
421 Fürj Erzsébet 1975 KOMÉTA Kaposvár
422 Dr. Szemerei Orsolya 1976 KOMÉTA Kaposvár
423 Horváth Dániel György 1985 Férfi KOMÉTA Kaposvár
425 Tóth Gábor 1977 Férfi KOMÉTA Budapest
426 Tar Ágnes 1976 Kométa Kaposvár
427 Kovács Gyula 1968 Férfi KOMÉTA Kaposvár
428 Vesztergombi István 1978 Férfi KOMÉTA Bonyhád
431 Nagy Rita 1976 Pécs
432 Bogdán Gergely 1981 Férfi KOMÉTA Kaposvár
433 Stefler Péter 1969 Férfi KOMÉTA Kaposvár
436 Bognár László 1961 Férfi KOMÉTA Komló
437 Neukum Ferenc 1992 Férfi KOMÉTA️ Pátka
439 Varga Eszter 1987 KOMÉTA Szeged
440 Schreiber Tamás 1987 Férfi KOMÉTA Nagyberki
441 Székedi Tamás 1971 Férfi KOMÉTA Kaposvár
442 Varju Edit 1968 KOMÉTA Magyarszék
444 Csóka Zoltán 1969 Férfi Baja
445 Tóth Gábor 1986 Férfi Kométa Nagyatád
446 Tankó Adorján 1978 Férfi KOMÉTA Kaposvár
447 Noé Attila 1980 Férfi KOMÉTA Bonyhád
448 Liptai Szilvia 1979 Kométa Budapest
449 Illés Krisztián 1978 Férfi KOMÉTA Nagyatád
450 Kovács Tamás 1981 Férfi Kométa Komló
452 Tóth Zoltán 1978 Férfi Kométa Kaposvár
456 Tuncsik Csaba 1977 Férfi KOMÉTA Budapest
459 Czirják Norbert 1973 Férfi KOMÉTA️ Pátka
460 Tompa Tünde 1970 Kométa Komló
461 Mezei Katalin 1977 KOMÉTA Budapest
462 Jámbor Dániel 1993 Férfi KOÉTA Baja
463 Mucsi Zoltán 1959 Férfi KOMÉTA Pécs
464 Auth Gábor 1977 Férfi KOMÉTA Szekszárd
465 dr. Nyerges József 1974 Férfi Kométa Szólád
466 Horváth Balázs 1990 Férfi KOMÉTA️ Baja
468 dr. Herr Gyula 1965 Férfi KOMÉTA Nagyatád
469 Kőhalmi Norbert 1970 Férfi KOMÉTA Pécs
471 Kis Gábor 1975 Férfi Kométa Kaposvár
472 Csaba Tünde 1981 KOMÉTA Komló
473 Péter Balázs 1982 Férfi Kométa Nagybajom
474 Szép Tibor 1979 Férfi KOMÉTA Dombóvár
475 Horváth Zoltán 1973 Férfi Kométa Dombóvár
476 Horváth Zoltán 1973 Férfi Kométa Dombóvár
478 Havasi György 1973 Férfi Kecskemét
479 Nagy Csaba 1968 Férfi Kométa Dombóvár
480 Nagy Csaba 1968 Férfi Kométa Dombóvár
483 Richter Ferenc 1938 Férfi KOMÉTA Budapest
484 Hellenpárt Róbert 1975 Férfi Bácsbokod
485 Dr Varga Attila 1968 Férfi KAPOSVÁR
487 Győrfi Miklós 1966 Férfi Kaposvár
489 Vas Anita 1979 Nagyatád
490 Orsós Ferenc 1969 Férfi Szászvári Mocorgók Szabadidő Egyesület Szászvár
494 Sárkány Adrienn 1990 Ajka
496 Pálvölgyi Imre 1985 Férfi KOMÉTA Pécs
497 Illés Tamás 1978 Férfi Budakeszi
501 Joódy Ákos 1977 Férfi Székesfehérvár
503 Szily Bence 1993 Férfi Pécs
504 Kovacs Istvan 1970 Férfi FTC Budapest
506 Varga Primusz 1973 Férfi Nagyatádi Triatlon Szabadidő SE Nagyatád
510 Fodor Edit 1972 Budapest
511 Szekretár Virág 2000 Tarany
513 Szabó Gábor 1970 Férfi Budapest
515 Tóth Imre 1956 Férfi Budapest
516 Kocsis István 1978 Férfi Triatád Nagyatád
517 Nagy Béla 1977 Férfi Kométa Telki
518 Nagy Szilvia 1980 Kométa Telki
520 Szebeni Endre 1943 Férfi Budaörsi Triatlon Klub Budapest
521 Palotai Gábor 1976 Férfi Őcsény
522 Jolsvai Gábor 1983 Férfi Abaliget
523 Kővári Ágnes 1974 Budapest
527 Sipos Csaba 1971 Férfi Megathlon Budapest
528 Varga István 1970 Férfi Budapest
533 Kovácsevics István 1969 Férfi Pécs
534 Sziget Ágnes Andrea 1988 Sanyoszistalló Budapest Budapest
540 Dr. Trencséni Gyula 1969 Férfi Nagykanizsai Atlétika Klub Nagykanizsa
541 Fazekas Attila 1970 Férfi KOMETA Dunakeszi
542 dr. Földi József Kálmán 1971 Férfi Veszprém
543 Nagy Szandra 1987 Csikéria
545 Kiss-Maczika Réka 1966 Budapest
547 Berlinger Natasa 1977 Közös Sport Egyesület Budapest
549 Kruk András 1984 Férfi KOMÉTA Kaposvár
551 dr Bellér Zsuzsanna 1974 VEDAC Veszprém
552 Kralován Árpád 1975 Férfi Budapest
553 dr. Jakab András 1991 Férfi UW Track & Field/KARC Hoodsport, Washington
554 Molnár Béla 1965 Férfi Mattolna Paks
555 Moroné Lázár Zsófia 1972 Csécsei Team Kozármisleny
556 Illés Judit 1987 Szigetvár
557 Potó Gyula András 1974 Férfi Kaposvári AC Kaposvár
558 Dr. Kákonyi Áron 1975 Férfi Kecskeméti Első Sor SE Kecskemét
560 Biró Csaba 1993 Férfi Kaposvár
561 Fajtai László 1979 Férfi MG Produkt Kaposvári Atlétika Club Kaposvár
562 Biró Csaba 1993 Férfi Kaposvár
563 Koleszárikné Németh Beáta 1977 Kecskemét
564 Halász Diána Anna 1983 Kaposvár
567 Orsós Ferenc 1982 Férfi EU-Solar SE Abaliget
570 Molnár Béla 1965 Férfi Mattolna Paks

© 1989 - 2020 Kaposvári Szabadidő Egyesület

Designed by Szliczki József.